Cart:

0 produktów - 0,00 zł
Nie masz produktów w koszyku.

0

UWAGA: Szanowani Państwo, ze względu na zamiany reorganizacyjne w sklepie Narzdziak24.pl, przyjmowanie zamówień zostało WSTRZYMANE do odwołania.  Za utrudnienia przepraszamy.

Załoga Narzedziak24.pl

Zraszacz ogrodowy 7L do oprysku Draper 02707

Dostępność: W magazynie

Ze względu na zamiany reorganizacyjne w firmie, zamówienia na ten produkt nie będą realizowane. Za utrudnienia przepraszamy.

Symbol: 02707

Draper expertProdukt jest oznaczony symbolem "Draper Expert " oznacza to, że spełnia najwyższe wymagania jakościowe, został wykonany ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy. Narzędzie to nadaje się do użytku profesjonalnego.

Draper tools

Szczegóły

Zraszacz ogrodowy 7L - Expert Quality, wysoka jakość plastiku z uszczelkami EPDM, które pozwalają na użycie detergentów, osadów pochodzenia mineralnego, kwasów, organicznych i nieorganiczynych środków wybielających oraz płynów hydraulicznych.
Pojemnik zawiera podziałkę co 1L i pojemność 5.5L , co pozwala na kompresję powietrza w zraszaczu. Zawór bezpieczeństwa zapobiega tworzeniu się nadmiernego ciśnienia w pojemniku. Regulowany wzór rozprysku z lancą o długości 600mm i wzmacnianą tubą o dł. 1.5m (w przybliżeniu). Regulowany pasek na ramię. Całkowita wysokość wliczając rączkę 390mm. Produkt zapakowany.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zraszacz ogrodowy 7L do oprysku Draper 02707

Jak oceniasz ten produkt? *

Ocena

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu Zraszacz ogrodowy 7L do oprysku Draper 02707 ?
Skontaktują się z obsługą sklepu – formularz kontaktowy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Możesz skontaktować się z obsługą sklepu poprzez:


E-mail: sklep@narzedziak24.pl 

Obsługa telefoniczna Poniedziałek - Piątek od  8.00  do 16.00,

Telefon stacjonarny: + 48 775 511 447

Expert Quality, high quality virgin plastic with EPDM seals which allow its use with detergents, scale removers, acid, organic and inorganic bleaching agents and hydraulic fluids. Container is graduated in 1L increments up to its actual capacity of 5.5L which allows for air pressurization of sprayer. Safety valve prevents over pressurization. 600mm long lance with adjustable spray pattern and 1.5M (approx.) of reinforced delivery tube. Adjustable shoulder strap. Overall height excluding handle 390mm. Display packed.

Zobacz także inne produkty z kategorii Zraszacze

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.