Cart:

0 produktów - 0,00 zł
Nie masz produktów w koszyku.

0

UWAGA: Szanowani Państwo, ze względu na zamiany reorganizacyjne w sklepie Narzdziak24.pl, przyjmowanie zamówień zostało WSTRZYMANE do odwołania. Zamówienia złożone do 01.04.2020, będą realizowane w normalnym trybie.  Za utrudnienia przepraszamy.

Załoga Narzedziak24.pl

Więcej widoków

Zestaw narzędzi ogrodowych 4 elementy Draper D 10348

Dostępność: W magazynie

Ze względu na zamiany reorganizacyjne w firmie, zamówienia na ten produkt nie będą realizowane. Za utrudnienia przepraszamy.

Symbol: 10348

EAN: 5010559103485

Draper expertProdukt jest oznaczony symbolem "Draper Expert " oznacza to, że spełnia najwyższe wymagania jakościowe, został wykonany ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy. Narzędzie to nadaje się do użytku profesjonalnego.

Draper tools

Szczegóły

Expert Quality, drewno z certyfikatem FSC, trzonek drewniany lakierowany z uchwytem. Część metalowa hartowana, odpuszczana i polerowana. Jesion używany w tym produkcie pochodzi z lasów certyfikowanych przez Forest Stewardship Council (FSC). FSC jest międzynarodową organizacją, która zajmuje się promocją odpowiedzialnego zarządzania światowymi zasobami leśnymi. W zestawie znajdują się łopata, widły, mała łopatka i widełki. Produkt zapakowany.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zestaw narzędzi ogrodowych 4 elementy Draper D 10348

Jak oceniasz ten produkt? *

Ocena

Potrzebujesz więcej informacji na temat produktu Zestaw narzędzi ogrodowych 4 elementy Draper D 10348 ?
Skontaktują się z obsługą sklepu – formularz kontaktowy. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Możesz skontaktować się z obsługą sklepu poprzez:


E-mail: sklep@narzedziak24.pl 

Obsługa telefoniczna Poniedziałek - Piątek od  8.00  do 16.00,

Telefon stacjonarny: + 48 775 511 447

FSC Certified Timber Expert Quality, sanded and lacquered ash shafts with YD handles. Tines and socket fully hardened, tempered and mirror polished. The ash used in these products is sourced from Forest Stewardship Council (FSC) Certified forests. The FSC is an international network to promote responsible management of the worldŐs forests. Set includes free FSC Certified ash handled stainless steel hand trowel and fork set. Special five year warranty on these products. Display carton.

Zobacz także inne produkty z kategorii Widły ogrodnicze i szpadle

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.