Cart:

0 produktów - 0,00 zł
Nie masz produktów w koszyku.

0

UWAGA: Szanowani Państwo, ze względu na zamiany reorganizacyjne w sklepie Narzdziak24.pl, przyjmowanie zamówień zostało WSTRZYMANE do odwołania.  Za utrudnienia przepraszamy.

Załoga Narzedziak24.pl

SKLEP NA SPRZEDAŻ -  Napisz jeśli jesteś zainteresowany zakupem o więcej szczegłów proszę pytać mailowo - vermis85@gmail.com

Realizacja zamówienia

Produkty znajdujące się w magazynie w Polsce wysyłane są zgodnie z informacją na  stronie produktu mówiącą o czasie realizacji zamówienia .  W przypadku gdy produkt  znajduje się w magazynie poza Polską i musi zostać sprowadzony, jest on zawsze oznaczony  czasem realizacji od 5 do 10 dni roboczych czyli  około 2 tygodnie. Do dni roboczych nie zaliczamy świąt i weekendów gdyż wtedy  obsługa sklepu, magazyny ani logistyka nie pracują.  

Czas wysyłki zamówienia określony jest na karcie każdego produktu. Przykład dla szybkiej wysyłki np


Oznaczenia na karcie produktów


- Wysyłka 12h -  Wysyłka tego samego dnia
- Wysyłka 24h -  Wysyłka 1 -2 dni roboczych
- Wysyłka 72h - Wysyłka w ciągu 2 - 3 dni roboczych


- Wysyłka: Czas realizacji zamówienia od 5 do 10 dni roboczych ( czyli 2 tygodnie,)  dla produktów Draper oznacza,  że zamawiany produkt znajduje się w magazynie w Anglii (UK).  Jest to czas potrzebny na sprowadzenie produktu do Polski. Produkt do klienta końcowego,  wysyłany jest natychmiast, po przyjęciu dostawy  w magazynie w Polsce.

Przykładowe oznaczenia czasu realizacji do 5 do 10 dni roboczych na karcie produktu

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.