Cart:

0 produktów - 0,00 zł
Nie masz produktów w koszyku.

0

UWAGA: Szanowani Państwo, ze względu na zamiany reorganizacyjne w sklepie Narzdziak24.pl, przyjmowanie zamówień zostało WSTRZYMANE do odwołania.  Za utrudnienia przepraszamy.

Załoga Narzedziak24.pl

Narzędzia ogrodowe i pompy wodne

4.98 z 54 opinii
Piękny i zadbany ogród pochłania dużo pracy ale daje też wile radości. Aby usprawnić pielęgnacje roślin ogrodowych i balkonowych warto zadbać o dobrej klasy narzędzia ogrodowe.
W ofercie sklepu dostępne są trwałe i niezawodne narzędzia firmy Draper. Ofertę podzieliliśmy na cztery podstawowe grupy: narzędzia ręczne, narzędzia elektryczne, pompy wodne i pokrowce ogrodowe.
Najbogatsza oferta to narzędzia ręczne. W tej grupie można znaleźć sekatory , nożyce, piły ogrodowe, grabie, łopaty, siekiery, zraszacze a także akcesoria do szadzenia, sita i aeratory, wózki czy specjalistyczne klęczniki i krzesła ogrodowe i wiele innych.
Wśród narzędzi elektrycznych i spalinowych do ogrodu na uwagę zasługują dmuchawy ogrodowe, kosiarki, myjki ciśnieniowe, podkaszarki piły do żywopłotów a także specjalistyczne rozdrabniarki i rozłupywarki.
Potwierdzeniem wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych dostępnych na stronach sklepu są liczne wyróżnienia i nagrody jakie zdobywają narzędzia Draper na całym świecie.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą naszą ofertą i zakupu trwałych i niezawodnych narzędzi do pracy w ogrodzie.

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

 • Zestaw narzędzi ogrodowych 4 elementy Draper D 10348
  Cena netto 657,31 zł Cena brutto 808,49 zł

  Expert Quality, drewno z certyfikatem FSC, trzonek drewniany lakierowany z uchwytem. Część metalowa hartowana, odpuszczana i polerowana. Jesion używany w tym produkcie pochodzi z lasów certyfikowanych ...
 • Zwijacz automatyczny +20 m węża Draper D 15046
  Cena netto 682,52 zł Cena brutto 839,50 zł

  Mocowana na ścianie kaseta z mocnego tworzywa sztucznego ze zwijaczem. W komplecie z obrotowym (180') uchwytem na ścianie z mocowaniami, 20M węża ogrodowego, regulowana dysza rozpylacza, złącze wężowe ...
 • Altana ogrodowa 3M x 3M Draper D 76940
  Cena netto 692,87 zł Cena brutto 852,23 zł

  Wykonana z mocnego materiału bryzgoszczelnego. Nogi stalowe, łatwa do postawienia z linami prowadzącymi i kołkami mocującymi dla większej sztywności. Idealna dla zastosowań komercyjnych, domowych ...
 • Podkaszarka spalinowa Draper P 80880
  Cena netto 714,61 zł Cena brutto 878,97 zł

  Podkaszarka spalinowa 850W Zgodna z normą EPA Euro II 2008. Cechy: - Expert Quality, - silnik benzynowy 2 suwowy, - możliwość złożenia podkaszarki, - funkcja ssania dla łatwieszego rozruchu, ...

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.