Cart:

0 produktów - 0,00 zł
Nie masz produktów w koszyku.

0

UWAGA: Szanowani Państwo, ze względu na zamiany reorganizacyjne w sklepie Narzdziak24.pl, przyjmowanie zamówień zostało WSTRZYMANE do odwołania.  Za utrudnienia przepraszamy.

Załoga Narzedziak24.pl

Narzędzia ogrodowe i pompy wodne

4.98 z 54 opinii
Piękny i zadbany ogród pochłania dużo pracy ale daje też wile radości. Aby usprawnić pielęgnacje roślin ogrodowych i balkonowych warto zadbać o dobrej klasy narzędzia ogrodowe.
W ofercie sklepu dostępne są trwałe i niezawodne narzędzia firmy Draper. Ofertę podzieliliśmy na cztery podstawowe grupy: narzędzia ręczne, narzędzia elektryczne, pompy wodne i pokrowce ogrodowe.
Najbogatsza oferta to narzędzia ręczne. W tej grupie można znaleźć sekatory , nożyce, piły ogrodowe, grabie, łopaty, siekiery, zraszacze a także akcesoria do szadzenia, sita i aeratory, wózki czy specjalistyczne klęczniki i krzesła ogrodowe i wiele innych.
Wśród narzędzi elektrycznych i spalinowych do ogrodu na uwagę zasługują dmuchawy ogrodowe, kosiarki, myjki ciśnieniowe, podkaszarki piły do żywopłotów a także specjalistyczne rozdrabniarki i rozłupywarki.
Potwierdzeniem wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych dostępnych na stronach sklepu są liczne wyróżnienia i nagrody jakie zdobywają narzędzia Draper na całym świecie.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą naszą ofertą i zakupu trwałych i niezawodnych narzędzi do pracy w ogrodzie.

15 produkt(ów)

Siatka  Lista 

 • TRZONEK DO SIEKIER PROFILOWANY 90MM
  Cena netto 6,50 zł Cena brutto 8,00 zł

  Do siekiery o wadze 1.9 kgTrzonek do siekiery 90 cm profilowany  
 • TRZON DO KILOFA I SIEKIERO-MŁOTA 1,5
  Cena netto 6,58 zł Cena brutto 8,09 zł

  Trzonek do kilofa i do siekiero-młota 1.5 kg  
 • SIEKIERA OPRAWNA, TRZON DREWNIANY 0,7KG
  Cena netto 22,76 zł Cena brutto 27,99 zł

  Siekiera 0,7 kg oprawiona w trzonek drewniany Siekiera posiada ostrze wykonane z utwardzalnej stali. Wyposażona w wygodny, ergonomiczny trzon , który doskonale tłumi drgania.
 • SIEKIERA OPRAWNA, TRZON DREWNIANY 0,9KG
  Cena netto 26,14 zł Cena brutto 32,15 zł

  Siekiera 0,9 kg oprawiona w trzonek drewniany Siekiera posiada ostrze wykonane z utwardzalnej stali. Wyposażona w wygodny, ergonomiczny trzon , który doskonale tłumi drgania.
 • SIEKIERA OPRAWNA, TRZON DREWNIANY 1,2KG
  Cena netto 32,03 zł Cena brutto 39,40 zł

  Siekiera 1,2 kg oprawiona w trzonek drewniany Siekiera posiada ostrze wykonane z utwardzalnej stali. Wyposażona w wygodny, ergonomiczny trzon , który doskonale tłumi drgania.
 • SIEKIERA OPRAWNA, TRZON DREWNIANY 1,5KG
  Cena netto 34,63 zł Cena brutto 42,59 zł

  Siekiera 1,5 kg oprawiona w trzonek drewniany Siekiera posiada ostrze wykonane z utwardzalnej stali. Wyposażona w wygodny, ergonomiczny trzon , który doskonale tłumi drgania.
 • SIEKIERA OPRAWNA, TRZON DREWNIANY 2.0KG
  Cena netto 41,54 zł Cena brutto 51,09 zł

  Siekiera 2,0 kg oprawiona w trzonek drewniany Siekiera posiada ostrze wykonane z utwardzalnej stali. Wyposażona w wygodny, ergonomiczny trzon , który doskonale tłumi drgania.
 • SIEKIEROMŁOT OPRAWNY, TRZON DREWNIANY 2,5KG
  Cena netto 41,54 zł Cena brutto 51,09 zł

  Siekiero-młot 2,5 kg oprawny w trzonek drewniany SŁUŻY DO ŚCINANIA JAK RÓWNIEŻ DO ROZŁUPYWANIA DREWNA (PNIAKÓW). WIĘKSZY KLIN NIŻ SIEKIERA
 • SIEKIEROMŁOT OPRAWNY, TRZON DREWNIANY 3.0KG
  Cena netto 43,05 zł Cena brutto 52,95 zł

  Siekiero-młot 3,0 kg oprawny w trzonek drewniany SŁUŻY DO ŚCINANIA JAK RÓWNIEŻ DO ROZŁUPYWANIA DREWNA (PNIAKÓW). WIĘKSZY KLIN NIŻ SIEKIERA
 • SIEKIERA OPRAWNA, TRZON DREWNIANY 2,5KG
  Cena netto 44,63 zł Cena brutto 54,89 zł

  Siekiera 2,5 kg oprawiona w trzonek drewniany Siekiera posiada ostrze wykonane z utwardzalnej stali. Wyposażona w wygodny, ergonomiczny trzon , który doskonale tłumi drgania.
 • SIEKIEROMŁOT OPRAWNY, TRZON DREWNIANY 4.0KG
  Cena netto 45,45 zł Cena brutto 55,90 zł

  Siekiero-młot 4,0 kg oprawny w trzonek drewniany SŁUŻY DO ŚCINANIA JAK RÓWNIEŻ DO ROZŁUPYWANIA DREWNA (PNIAKÓW). WIĘKSZY KLIN NIŻ SIEKIERA
 • SITO OGRODNICZE, SITO DO PIACHU, ZIEMI, KOMPOSTU 6*6 100*60CM
  Cena netto 95,00 zł Cena brutto 116,85 zł

  Wyrób wykonany z wysokiej jakości stali i malujemy farbą podnoszącą odporność na uszkodzenia podczas pracy.OPIS PRODUKTU:  - wysokość: 100cm  - szerokość: 60cm  Sito nadaję ...

  Brak w magazynie

15 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.