Cart:

0 produktów - 0,00 zł
Nie masz produktów w koszyku.

0

UWAGA: Szanowani Państwo, ze względu na zamiany reorganizacyjne w sklepie Narzdziak24.pl, przyjmowanie zamówień zostało WSTRZYMANE do odwołania. Zamówienia złożone do 01.04.2020, będą realizowane w normalnym trybie.  Za utrudnienia przepraszamy.

Załoga Narzedziak24.pl

  Zawieszenie i układ kierowniczy

  W ofercie sklepu można znaleźć narzędzia i akcesoria do naprawy zawieszenia i układu kierowniczego. Układ kierowniczy jest jedną z najważniejszych układów w naszym samochodzie. Jeśli jest nie sprawy bardzo łatwo jest spowodować wypadek. Złe działanie zawieszenia z kolei powoduje stukanie kół i znacznie gorsze prowadzenie samochodu. Narzędzia, które proponujemy, są podstawą by móc samemu dokonać podstawowych napraw zawieszenia i układu kierowniczego.
  Posiadamy również narzędzia, które spełniać będą się w warsztacie samochodowym. W ofercie mamy kompletny zestaw narzędzi do wyciskania łożysk. Można zamówić zestaw ściągaczy sprężyn oraz ściągacz hydrauliczny sworzni do aut ciężarowych. Mamy także ściągacz do końcówek drążka oraz przyrząd do nakładania osłony przegubu. Przydatne mogą okazać się także opaski do osłon przegubów oraz specjalny klucz trzpieniowy. W ofercie posiadamy także wiele innych rzeczy. Materiał, z których wykonane są narzędzia jest wytrzymały i trwały.

  14 produkt(ów)

  Siatka  Lista 

  • Ściągacz do końcówek drążków kierowniczych Draper 85644
   Cena netto 89,87 zł Cena brutto 110,54 zł

   Ściągacz do końcówek drążków kierowniczych - Jakość ekspercka, uniwersalne narzędzie, które oszczędza pracę i jest kompatybilne z większością pojazdów. Pozwala na szybkie, łatwe i bez ...
  • Komplet szczypiec do opasek 2 sztuki Laser Tools
   Cena netto 192,28 zł Cena brutto 236,50 zł

   Do wszystkich typów płaskich i pierścieniowych opasek. Mechanizm grzechotkowy dla prostej instalacji lub demontażu.
  • Ściągacz do końcówek drążka Draper 28882
   Cena netto 198,41 zł Cena brutto 244,05 zł

   Ściągacz do końcówek drążka Draper 28882 Expert Quality, konstrukcja dwuczęściowa, przeznaczony do większości samochodów i lekkich pojazdów dostawczych. Wygięta dźwignia ...

  14 produkt(ów)

  Siatka  Lista 

  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.