Strona główna

Cart:

0 produktów - 0,00 zł
Nie masz produktów w koszyku.

0

  Zawieszenie i układ kierowniczy

  W ofercie sklepu można znaleźć narzędzia i akcesoria do naprawy zawieszenia i układu kierowniczego. Układ kierowniczy jest jedną z najważniejszych układów w naszym samochodzie. Jeśli jest nie sprawy bardzo łatwo jest spowodować wypadek. Złe działanie zawieszenia z kolei powoduje stukanie kół i znacznie gorsze prowadzenie samochodu. Narzędzia, które proponujemy, są podstawą by móc samemu dokonać podstawowych napraw zawieszenia i układu kierowniczego.
  Posiadamy również narzędzia, które spełniać będą się w warsztacie samochodowym. W ofercie mamy kompletny zestaw narzędzi do wyciskania łożysk. Można zamówić zestaw ściągaczy sprężyn oraz ściągacz hydrauliczny sworzni do aut ciężarowych. Mamy także ściągacz do końcówek drążka oraz przyrząd do nakładania osłony przegubu. Przydatne mogą okazać się także opaski do osłon przegubów oraz specjalny klucz trzpieniowy. W ofercie posiadamy także wiele innych rzeczy. Materiał, z których wykonane są narzędzia jest wytrzymały i trwały.

  15 produkt(ów)

  Siatka  Lista 

  • Ściągacz do końcówek drążków kierowniczych Draper 85644
   Cena netto 84,77 zł Cena brutto 104,26 zł

   Ściągacz do końcówek drążków kierowniczych - Jakość ekspercka, uniwersalne narzędzie, które oszczędza pracę i jest kompatybilne z większością pojazdów. Pozwala na szybkie, łatwe i bez ...
  • Ściągacz do sprężyn zawieszenia Draper 85214
   Cena netto 121,22 zł Cena brutto 149,10 zł

   Ściągacz do sprężyn zawieszenia. Zakres 95-235 mm. Z jedenj strony sześciokąt 21 mm z napędem 1/2", gwint M18, chemicznie czerniony.
  • Ściągacz do końcówek drążka Draper 28882
   Cena netto 178,56 zł Cena brutto 219,63 zł

   Expert Quality, konstrukcja dwuczęściowa, przeznaczony do większości samochodów i lekkich pojazdów dostawczych. Wygięta dźwignia zapewnia wyjątkowe działanie, otwiera się maksymalnie na 56 mm. ...

  15 produkt(ów)

  Siatka  Lista